O Amnesty Widget

Amnesty Widget Browser to w pełni funkcjonalny menedżer widżetów dla systemu Mac OS X Tiger i Panther (10.3.9), który umożliwia rozszerzenie widgetów Dashboard, ponieważ działają bezpośrednio na pulpicie za pomocą wygodnej ikony na pasku menu systemu.

Widgety załadowane w przeglądarce Amnesty Widget działają całkowicie poza środowiskiem Dashboard firmy Apple, zachowują własne preferencje i regulują ustawienia wyświetlania, takie jak poziom okna (pulpit, standardowy lub zmienny), krycie (przezroczystość) i kształt (teraz można obracać i skalować widżety więc pasują do twojego pulpitu tam, gdzie chcesz). Aby zachować porządek, grupy widżetów można ułożyć w wiele wirtualnych obszarów roboczych, które w dowolnym momencie można wywołać na ekranie za pomocą menu lub skrótu klawiszowego.

Co najważniejsze, ta „niezależność” od Dashboard oznacza, że ​​użytkownicy Panther mogą – po raz pierwszy – zapoznać się z widżetem Apple, korzystając z przeglądarki Amnesty Widget, aby uruchomić wiele widgetów pulpitu nawigacyjnego innych firm (biblioteka przykładowych widgetów jest dołączona do każdego Kopiuj).

Technologia widżetu Amnesty zasila także Amnesty Singles, co pozwala na konwersję dowolnego widżetu Dashboard na samodzielną aplikację oraz Amnesty Screen Saver, który pozwala animować funkcjonalny widget jako wygaszacz ekranu.