Hulajnoga elektryczna – ranking – opinie – test

Najlepsze skutery elektryczne (skutery elektryczne). Dokonujemy porównań i analiz produktów, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję zakupu. Nie jesteśmy zainteresowani żadnym konkretnym produktem i nie publikujemy płatnych treści. Nasz dochód pochodzi z prowizji od sprzedawcy, niezależnie od zakupu, co pozwala nam być naprawdę niezależnymi.

W miastach, w których ruch jest coraz bardziej nie do zniesienia, zanieczyszczenie zagraża, a ustawodawstwo nie pomaga, logiczne jest poszukiwanie innych środków transportu, które unikają zamieszek i korków, zwłaszcza gdy odległości, które musimy pokonać, nie są Są zbyt duże.

Hulajnoga elektryczna

Właśnie w tej panoramie rodzi się moda na hulajnoga elektryczna. Zabawka, która została wynaleziona na początku XX wieku i która dziś przeszła radykalną zmianę. Sto lat później skuter „odkrył” energię elektryczną i stał się środkiem transportu zdolnym do osiągnięcia prędkości 30 km / h i poruszania się po często zatłoczonych chodnikach lub zatłoczonych ulicach, z zwinnością, szybkością i bez wysiłku.

Elektryczna hulajnoga zyskują na popularności jako środek transportu alternatywnego, ponieważ są tak samo zrównoważone jak rower, ale jeszcze łatwiej je zaparkować, ponieważ większość z nich nawet nie wymaga prawdziwego miejsca. Zwłaszcza jeśli są składane. Ale skutery elektryczne jest nadal „nieznanym” obiektem, który stał się modny. A ponieważ wygląda na to, że będzie to jeden z najlepiej sprzedających się przedmiotów w tym ostatnim odcinku roku, przygotowaliśmy tę analizę, aby dostarczyć ci niezbędnych informacji o hulajnoga wyczynowa i wiedzieć, co powinieneś wycenić podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Hulajnoga elektrycznaDlaczego skuter elektryczny? Łatwy, zdrowy, szybki i wygodny transport. Ponieważ dzięki hulajnoga scooter „pojazdowi” wystarczy dotrzeć do naszego miejsca docelowego, uratować nasz skuter i zapomnieć o kłódkach, parkingach i innych problemach. Więcej o temacie tutaj

Hulajnoga na akumulator są podobne pod względem wielkości do klasycznych skuterów (zwłaszcza, że ​​niektóre modele z kierownicą składają się), ich waga może wynosić około 10 kilogramów, a większość przynosi torbę na ramię lub plecak, którego funkcją jest przechowywanie.

Są hulajnoga elektryczna opinie, a w tym jest podwójna zaleta. Z jednej strony są tak samo zrównoważone dla środowiska jak rower; z drugiej strony, dla tych najbardziej leniwych lub tych, którzy muszą być nieuprzejmi do pracy, nie wymagają żadnego dodatkowego wysiłku, takiego jak pedałowanie. Nie jest to chyba najlepszy sposób na ćwiczenie, ale wiele modeli wymaga od nas pracy z równowagą ciała, a to ma pozytywne konsekwencje dla naszego zdrowia, zwłaszcza wewnętrznego.

Hulajnoga elektryczna opinie nie potrzebują zbyt dużo miejsca do przechowywania.

Jeśli ktoś zastanawia się, czy kupić rower, aby iść do pracy lub na studia, ale zniechęca go fakt, że nie ma miejsca na podłodze, aby hulajnoga elektryczna ranking przechować, skutery można umieścić w dowolnym miejscu i nie będą przeszkadzać. Jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że mieszczą się hulajnoga elektryczna ranking pod łóżkiem lub w prawie każdej szafie.

Gdzie kupić hulajnoge elektryczną? Na allegor, olx, w auchan czy decathlon?

Jest to także tryb rekreacyjny najbardziej rozrywkowego hulajnoga allegro i może potwierdzić to wiele dzieci. Ale także wielu dorosłych. Bardzo często można je zobaczyć w parkach, na plaży, a nawet w bardziej złożonych modelach allegro hulajnogi, które są wielką atrakcją dla turystów, jako alternatywa dla podróży i poznania miasta. Ponieważ fakt, że jest to model rekreacyjny i że dzieci go używają, niekoniecznie czyni hulajnoga elektryczna olx zabawką.

 • W rzeczywistości większość modeli hulajnoga elektryczna allegro może osiągnąć prędkość do 25 lub 30 km / h. Wielu rodziców nawet myślało o tym jako o alternatywie dla swoich dzieci, aby mogły się z hulajnoga elektryczna auchan przenieść do szkoły lub na różne zajęcia poza szkołą.
 • Jeśli pomyślimy o tym, aby dać skuterowi elektrycznemu małe dziecko do zabawy, może to nie być najlepszy pomysł. Bateria, mózg wszystkiego.
 • Ale kluczem do skuterów elektrycznych, pierwszym pytaniem, które z pewnością przychodzi do wszystkich na szczycie, jest to, ile to kosztuje? Jak długo trwa bateria w hulajnoga elektryczna media expert? Jaką masz autonomię?
 • Ile czasu i ile pieniędzy kosztuje ich ponowne naładowanie? Zacznijmy od zidentyfikowania trzech typów baterii, które możemy mieć w naszym skuterze: hulajnoga elektryczna decathlon
 • Są najbardziej trwałe i wytrzymują ponad 3000 ładunków. Zapewniają również większą moc skuterowi, ponieważ ważą bardzo mało, a ich rozmiar jest niewielki. Zajmują prawie 90% obciążenia, co czyni je najbardziej wydajnymi.

Gdzie kupić hulajnoge elektryczną? Na allegor, olx, w auchan czy decathlon?

Wadą jest to, że są znacznie droższe niż pozostałe baterie. Ale jeśli naprawdę szukamy autonomii i użyteczności, powinniśmy wybrać tę baterię w hulajnoga elektryczna media markt. Żelu hulajnoga elektryczna cena. Są najbardziej odporne na wysokie wyładowania, wibracje i uderzenia; chociaż zmiany temperatury otoczenia mogą mieć wpływ na Ciebie. Prawdą jest, że w porównaniu z litem ma krótszą żywotność, około 500 ładunków; i mniej korzyści z ich ładowności, około 60%.

Zaletą jest to, że są najtańsze, więc często można je znaleźć w wielu skuterach.

Ołowiu. Najbardziej ekonomiczny ze wszystkich, ze średnią żywotnością około 800 ładunków. Minusem jest hulajnoga elektryczna cena to, że mając niższą autonomię, opłaty są znacznie częstsze i to bezpośrednio wpływa na czas trwania.

Można również podkreślić, że dwa wielkie znaki, które rozwijają akumulatory dla tego typu skuterów to LG i Samsung; W każdym razie niektóre modele zazwyczaj wyjaśniają to i czują się bardzo dumni z tej współpracy. Należy pamiętać o tym, że bateria jest mózgiem skutera elektrycznego. Zapewnienie odpowiedniej konserwacji zapewni dłuższą żywotność i jakość. Idealnym rozwiązaniem jest uniknięcie rozładowania baterii, ponieważ może ona wywołać kontakt między biegunami dodatnim i ujemnym tego samego i doprowadzić do uszkodzenia.

Hulajnoga elektryczna xiaomi

Kolejnym błędem, który zwykle jest popełniany, jest odłączenie akumulatora hulajnoga elektryczna xiaomi przed jego całkowitym naładowaniem, ponieważ generuje to, że każde ładowanie traci więcej energii i kończy się skróceniem czasu działania. Zaleca się również, aby nie nosić skutera przez cały czas i aby czas na regenerację akumulatora był dłuższy, aby nie pogorszyć jego autonomii.

Hulajnoga elektryczna xiaomiMusimy okresowo ładować baterię, nawet jeśli jej nie używasz, ponieważ musisz wiedzieć, że brak użycia może również uszkodzić baterie w hulajnoga elektryczna xiaomi. Jeśli odłączymy bezpiecznik akumulatora, spowolnimy jego rozładowanie. Zawsze, zawsze, użyjemy do ładowania skutera dołączonej do niego ładowarki.

Jeśli go stracimy lub chcemy mieć kilka ładowarek w różnych miejscach, będziemy szukać części zamiennej tej samej marki; ładowarka, która nie jest odpowiednia, może mieć zmiany napięcia i / lub natężenia, które mogą zakończyć żywotność baterii. Aby wziąć pod uwagę. Najważniejszą rzeczą, która naprawdę odróżnia te skutery od pozostałych konwencjonalnych skuterów, jest ich silnik.

Hulajnoga elektryczna goclever

Najczęściej stosuje się wirnik ze szczotkami, które powodują tarcie hulajnoga elektryczna goclever ze względu na zmianę polaryzacji. Są najtańsze, ale silnik bardziej się zużywa. Silniki bezszczotkowe nie mają szczotek i dlatego nie generują tarcia, dlatego są bardziej trwałe i mają lepszą moc i mniejsze zużycie.

Hulajnoga elektryczna gocleverAle ponieważ nic nie jest zazwyczaj darmowe, te ulepszenia zwiększają cenę skutera. Drugą najważniejszą jest płyta główna. To mózg układu elektrycznego w hulajnoga elektryczna goclever. Jest on odpowiedzialny za zarządzanie energią dostarczaną do silnika i, chociaż dzieje się tak tylko w niektórych modelach, odpowiada za uruchomienie hamulców.

Będąc elektrycznymi, działają z baterią. Jest to jedna z pierwszych rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Ponieważ jest to bardzo ważne i będzie na całe życie skutera, autonomia, jaką nam oferuje.

Inni producenci

Akumulatory litowe hulajnoga elektryczna kawasaki mają tę zaletę, że dają nam większą autonomię, dzięki czemu są lżejsze; ale to również znacznie wpłynie na stabilność skutera. Cięższe akumulatory zapewniają lepszą stabilność, ale mniej autonomii hulajnoga elektryczna kawasaki. W pewnej odległości możemy przejechać hulajnoga elektryczna skymaster około 30 kilometrów bez konieczności ładowania.

Inną ważną kwestią jest to, że nie powinniśmy mylić autonomii z władzą. Jeśli szukamy mocy, powinniśmy przyjrzeć się, ile watów ma bateria. A im więcej, tym lepiej hulajnoga elektryczna skymaster. Ponieważ jeśli będzie bardziej wydajny, zauważymy to zarówno pod względem szybkości, jak i zdolności do przyspieszania i reagowania na nieprzewidziane zdarzenia. Jako parametr hulajnoga elektryczna razor, który może służyć jako przewodnik, normalną rzeczą jest to, że skutery mają moc od 350 do 450 W.

Aby pracować na hulajnoga elektryczna razor, moc dociera do kół za pośrednictwem systemu transmisyjnego. W przypadku skuterów istnieją dwa rodzaje: łańcuch i pas. Muszą być zawsze napięte, aby zapewnić poprawne i optymalne przenoszenie mocy w hulajnoga elektryczna manta; Ale uważaj, aby nie naciskać zbyt mocno, ponieważ może się zepsuć. W przypadku, gdy przekładnia jest łańcuchowa, idealnym rozwiązaniem jest okresowe smarowanie w celu konserwacji.

Inni producenci

Cała waga hulajnoga elektryczna manta i chwyt skutera spoczywają na kołach, przy czym najczęściej występują te, które mają rozmiar od 6 do 9 cali (od 150 do 230 mm średnicy).

O ile większe i szersze, większa zdolność pochłaniania uderzeń i lepsza przyczepność. Dlatego koła hulajnoga elektryczna frugal powyżej 10 cali znajdą je w skuterach, które osiągają wyższe prędkości. W niektórych modelach, takich jak „hoverboard”, są wyposażone w czujniki prędkości i pochylenia, które przesyłają informacje do płyty podstawy, a które pozwalają nam poruszać się razem ze hulajnoga elektryczna frugal bez konieczności używania kierownicy.

Koła są wyposażone w opony. Najczęstsze to poliuretan. Są znacznie lżejsze od innych i ekonomiczne, jeśli chodzi o ich zmianę. Mają także tę zaletę, że nie działają z powietrzem, więc są wolne od przebić. Ale odwrotnie, są one zaprojektowane do chodzenia po gładkich powierzchniach, z którymi ich zużycie jest większe. Te gumowe nie są wolne od przebić, ale mają lepszą przyczepność niż poliuretan, więc są idealne do każdej powierzchni i do unikania poślizgów w deszczowe dni.

Oczywiście, jak gdyby był to samochód lub motocykl, bardzo ważne jest okresowe mierzenie ciśnienia gumowych opon, ponieważ są one napompowane powietrzem. Mimo to mamy jeden lub inny typ, posiadanie zapasowych kół zawsze ułatwi nam pracę i zapewni spokój ducha.

 Hulajnoga elektryczna dla dorosłych i dzieci

Jeśli chodzi o ich hamulce w hulajnoga elektryczna dla dorosłych (umieszczone na kierownicy i podobne do roweru) są wyposażone w klocki hamulcowe, które powinny i powinny podlegać okresowym przeglądom. Jeśli jesteśmy „rękami”, sami możemy dokonać zmian i konserwacji. W sieci jest kilka filmów, które mogą nam się przydać; w przeciwnym razie musimy wziąć skuter do przeglądu.

Ale nigdy nie przestawaj hulajnoga elektryczna dla dorosłych poświęcać uwagi. Skutery są zwykle wytrzymałe, ale nie oznacza to, że tolerują jakąkolwiek wagę. Nie ma standardowego pomiaru, każdy producent wydaje zalecenia i bardzo ważne jest, aby zwrócić na nie uwagę, a nie nadużyć, ponieważ ucierpią na tym amortyzatory, koła i wreszcie życie skutera. Wspomnieliśmy, że jednym z powodów posiadania skutera elektrycznego jest mała przestrzeń do przechowywania, której potrzebuje i jak jest przenośna. Dlatego większość modeli hulajnoga elektryczna dla dzieci jest składana, chociaż niektóre z nich są wymienne.

 Hulajnoga elektryczna dla dorosłych i dzieci

W każdym razie, przewożenie go składa się z noszenia go, a tu waga skutera jest kluczowa (może oscylować między 12 a 18 kg); jak również ten, który wciąż jest złożony, zajmuje miejsce do przechowywania, które musimy kontemplować. Platforma podporowa powinna być wystarczająco duża i wygodna, a także posiadać szczegóły dotyczące „uchwytów” lub taśm antypoślizgowych, które gwarantują bezpieczeństwo i wsparcie podczas montażu.

Zawsze dobrze jest to zmierzyć, zwłaszcza, że ​​nie wszyscy mają taką samą wielkość stopy, nie wszyscy z nas jeżdżą na skuterach sportowych i nie wszyscy z nas stawiają stopy na skuterze w ten sam sposób.

W zależności od modelu możliwe jest dołączenie szeregu akcesoriów, takich jak siedzisko. Ważne jest, aby było wygodnie w hulajnoga elektryczna dla dzieci i aby było wystarczająco dużo zawiesiny, aby upewnić się, że podróż siedząca jest przyjemna. Cena skuterów jest bardzo szeroka, ponieważ istnieje wiele cech, a my możemy znaleźć modele za 200 euro, a nawet niektóre, które osiągają 1000 euro. Wyjaśnienie, które nie powoduje skutera, jest bardzo ważne.

Rożne rodzaje hulajnóg elektrycznych

W zależności od miasta, w którym hulajnoga na dużych kołach używamy, musimy poinformować się, czy nie ma przepisów regulujących obrót tym typem hulajnoga duże koła, w taki sam sposób, w jaki korzystanie z rowerów jest regulowane prawem.

Rożne rodzaje hulajnóg elektrycznychRodzaje skuterów. Przez całe życie hulajnoga elektryczna 1000w, jaką znaliśmy do tej pory, jest typowa, w której wspięliśmy się i musieliśmy dawać kolejne kopnięcia, aby móc przyjechać z większą lub mniejszą prędkością do naszego przeznaczenia lub wygrać wyścig, zgodnie z naszą siłą i doświadczeniem hulajnoga elektryczna z siodełkiem.

Ale teraz ten klasyczny model życia, który został wynaleziony na początku XX wieku, oprócz wbudowania elektroniki, ewoluował, by nawet przeformułować samą koncepcję skutera.

Skuter: Jak wiemy, to nic innego jak klasyczny dwukołowy skuter i kierownica z silnikiem elektrycznym. W zależności od prędkości, jaką osiągają, można rozważyć, czy jest ona odpowiednia dla dzieci; Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli prędkość przekracza 16 km / h, najprawdopodobniej mówimy o skuterze dorosłym. Hulajnoga elektryczna z siedzeniem: Nie ma kierownicy i jest wyposażony w czujniki autoequilibrio. W przeciwieństwie do skutera, wymaga wcześniejszego uczenia się, ponieważ do obsługi go wymaga pewnej zręczności ruchów w równowadze. Monocykle: Nie ma kół ani kierownicy.

Jest to monocyklu: duże koło elektryczne, które nie potrzebuje nas do pedałowania, ponieważ sam się podszywa; i którego umiejętność zachowania równowagi jest jeszcze większa niż w przypadku scooter hulajnoga.

Elektryczne deskorolki: podobnie jak skutery wyposażone w silnik, tak samo było z deskorolkami. W przeciwieństwie do skutera nie ma kierownicy, ale jego podstawa jest większa i bardziej wydłużona niż w scooter hulajnoga. Szczegóły koloru nie pozostają w prostych aplikacjach projektowych; ale działają jak światła pozycyjne. Dodatkowo, aby wzmocnić nasze bezpieczeństwo, zawiera reflektor, aby zobaczyć do 6 metrów, a czerwone światła, które są aktywowane w czasie hamowania, co pozwala nam być widzianym i zapobiegać wypadkom.

 • Korzystanie z niego jest bardzo proste: wystarczy dotknąć przycisk, aby go uruchomić, tym samym przyciskiem dotknij długo, aby go wyłączyć, lub podwójnym dotknięciem, aby włączyć tryb „oszczędzania energii”.
 • Następnie możemy go złożyć, chwycić kierownicę za pomocą śruby do tylnego koła i zapewnić wygodny, ale również bezpieczny transport lub przechowywanie skutera.
 • Niektórzy eksperci hulajnoga elektryczna e scooter wykryli jednak pewien luz w składanym systemie, który można rozwiązać, chociaż w tym celu musimy skorzystać z samouczków i dodatkowych elementów.
 • Oprócz ergonomicznej konstrukcji, kierownica jest pokryta antypoślizgowym materiałem, co daje nam całkowitą kontrolę i przyczepność podczas przenoszenia. Na tej samej kierownicy możemy zobaczyć stan naładowania baterii dzięki dyskretnym diodom LED.
 • 8,5-calowe koła zapewniają skuterowi doskonałe tłumienie, są wyposażone w układ hamulcowy eABS i regeneracyjne układy przeciwblokujące, które gwarantują drogę hamowania 4 metry.
 • Opony zostały zaprojektowane z antypoślizgowym śladem, zapewniającym przyczepność podczas podróży, ale także sztywność podczas hamowania. Dla bezpiecznego i dokładnego hamowania tylne koło zawiera hamulce tarczowe.

Jego silnik bezszczotkowy ma moc 250 W, osiąga prędkość 25 km / h, a jego bateria litowa hulajnoga elektryczna e scooter zapewnia zasięg 30 km. W zależności od stoków i wagi, jaką mamy, przesłanie ich może być trudniejsze; musimy pamiętać, że skuter obsługuje około 100 kg, ale zgodnie z marką. Inni jednak nie mieli problemów z wagą i działaniem skutera. Ale nie powinniśmy się martwić o e hulajnoga, jeśli w połowie wykryjemy, że wyczerpuje się bateria, ponieważ podczas przyspieszania przekształca energię kinetyczną w elektryczną, odzyskując i regenerując baterię.

Ta sama energia, która się regeneruje, jest również wykorzystywana do hamowania awaryjnego, aby zapewnić im większą siłę hamowania. Podczas przyspieszania konwertuje energię kinetyczną na elektryczną, odzyskując i regenerując baterię; nawet jeśli nie jest optymalny, w przypadku całkowitego wyczerpania, powinniśmy mieć około 6 lub 7 godzin, aby go w pełni naładować. W każdym razie z ładunkiem co dwa dni zapewnimy działanie skutera. W przypadku odległości podróży około 30 minut możemy wykonać krótki ładunek e hulajnoga, zawsze biorąc pod uwagę nie nadużywanie, aby uniknąć przeładowania baterii i nie odłączać obciążenia, dopóki nie osiągnie 100 na 100.

Rożne rodzaje hulajnóg elektrycznych

Ta sama energia w chulajnoga elektryczna, która regeneruje, jest również służy do hamowania awaryjnego, aby zapewnić im większą siłę hamowania. Oczywiście chulajnoga elektryczna nie będzie tęsknić za swoją aplikacją mobilną Mi, pozwalając skuterowi połączyć się z urządzeniem, aby przekonwertować go na panel sterowania, gdzie możemy zobaczyć między innymi prędkość i pozostałą moc.